ייעוץ לוועדי עובדים

ייעוץ לוועדי עובדים

וועדי עובדים: כשעובד בארגון שלכם, נקלע לאירוע רפואי (שלו או של בן משפחה) יש לו כתובת!

המומחים שלנו ב"מרכז המומחים" יבדקו כל מקרה וייעצו לעובד בכל הזכויות והכספים המגיעים לו, כך שהוא יזכה לשקט נפשי , שיאפשר לו להתמקד בהתמודדות עם סוגיות הטיפול וההבראה.

"מרכז המומחים" הוא שירות שמספק ייעוץ רפואי לעובדים ולוועדי עובדים ובה בעת יכול להשיג את המיטב מחברות הביטוח, מוסדות המדינה או מהגורם המזיק עבור העובדים שלכם.

אנחנו נדאג ללוות אתכם ואת העובד, לייעץ לו או לבני המשפחה בזמן האירוע הרפואי וגם לאחריו (במקרים רבים ניתן גם עד 7 שנים מסיום האירוע לממש זכאויות בגין המצב הרפואי ואפילו לאחר המוות).

זהו שירות המהווה הטבה משמעותית אמיתית לעובדים, ויש ביכולתנו ליצוק בו תוכן אמיתי, כזה שבזכותו העובדים יאמרו לכם תודה!

מה השירות שלנו ואיך זה עובד:

קיצור תורים ושירותי האקסטרה שלנו

מוקד יעוץ

לרשות עובדי הארגון, עומד מס' טלפון ייעודי לצורכי התייעצות - 073-2291390

  • עובד שבעקבות מחלה או אירוע רפואי אחר,חושש שזכויותיו הרפואיות נפגעו או שאינו מודע להיקפן ו/או קיומן, מוזמן ליצור קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.השירות ניתן גם לבני משפחה.

    במרכז המומחים, יפגוש העובד מומחים בתחום הרפואה, הסיעוד והביטוח – בעלי מוניטין וניסיון רב שנים בייעוץ לסוכני ביטוח, עורכי דין, חברות ואנשים פרטיים.

  • למידע נוסף על מימוש זכויות רפואיות הקש כאן
  • למידע נוסף על רשלנות רפואית הקש כאן

מוקד יעוץ

מפגשים מרוכזים

אחת לשלושה חודשים, מרכז המומחים בשיתוף הוועד, מתאם יום זכויות רפואיות במשרדי הארגון המיועד למפגשים 1:1 של העובד (או בן המשפחה) עם מומחה לטובת בחינת המצב הרפואי וקבלת יעוץ מלא איך לתת מענה הולם עד פתרון.

שירותי רופא אמון

שירותי רופא אמון

רופא אמון הוא רופא ברמה מקצועית גבוהה, המייעץ לוועד העובדים, לעובדים ובני משפחותיהם בכל אותם מקרים בהם נדרש העובד לטיפול רפואי או זקוק להמלצה על טיפול או המלצה על רופא מומחה, הסבר על טיפול, בחינה של ניירת רפואית, התייעצות על אבחון שניתן, חזרה לעבודה של עובד לאחר סיום טיפולים ועוד...
למידע נוסף על רופא אמון הקש כאן

פרש קונספט אקסטרה

קיצור תורים ושירותי האקסטרה שלנו

כמי שמובילים את תחום הייעוץ לעובדים וארגונים בתחום הבריאות בישראל, יצאנו בבשורה של ממש – חבילת אקסטרה ייחודית ללקוחותינו בלבד, הכוללת שירותים חדשניים ובלעדיים.

שירותים אלו מצילי חיים והם כוללים פתרונות שמעטים יכולים ליהנות מהם בשלב זה. בזמנים שבהם גוברת המודעות של אנשים לרמת השירות לה הם זכאים, אנו מספקים ללקוחות שלנו את החדשנות שתשפר את איכות חייהם.

אנו מציגים בפניכם את שירותי האקסטרה שלנו:

יעוץ ברפואה תעסוקתית

יעוץ ברפואה תעסוקתית

כשעובד, בעל מורכבות רפואית מבקש להבין את מצבו הרפואי מול ביטוח לאומי וביטוחים פרטיים או עובד המבקש לשוב למעגל העבודה לאחר היעדרות רפואית, כאשר וועד העובדים רוצה להבין מה הם המגבלות הרפואיות של העובדים, אנו נעמוד לרשותכם ונדע לחבר רפואה ותכנון כוח אדם.

ליווי משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים

ליווי משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים

משפחה לילד בעל צרכים מיוחדים זקוקה לסיוע רב. במרכז המומחים, נמצא צוות ייחודי, מעמותת "קול הזכויות" המתמחה בזכויות ילדים בעלי צרכים ייחודים ודואג לכך שהמשפחה תקבל כל מה שמגיע להם מ: ביטוח לאומי, סייעות, הסעות, טיפולים, הנחות, סיוע בדיור, סיוע משפטי, השמה ונגישות. למידע נוסף הקש כאן