עו"ד מני איבן, הקים את היחידה לסוכני ביטוח בקבוצת ד"ר אודי פרישמן.
 
נעים להכיר, אני עו"ד מני איבן, בן 45, גרוש ואב ל-2 ילדים בגילאי 22 ו-13.
חי בעולם הביטוח כ-20 שנה ובעברי ניהלתי את תחום השתלות וניתוחים בחו"ל ב"הפניקס" חברה לביטוח וכיהנתי כסגן מנהל מחלקת תביעות בריאות.
 
כמי שגדל לאב סוכן ביטוח, אני חי את התחום מגיל קטן ועד היום אימי שומרת ציור שלי מגיל 3, אשר בצידו השמאלי של הדף מתנוסס לוגו של חברת "המגן" ז"ל.
 
אני יודע ומאמין שסוכני הביטוח עושים עבודת קודש לא פשוטה עבור לקוחותיהם. נתקלתי לא פעם בסוכני ביטוח שהצילו חיי אדם, ואני שמח לעזור ולסייע במה שניתן בכדי לתרום את חלקי לעניין זה.
 
את היחידה לסוכני ביטוח בקבוצת ד"ר אודי פרישמן הקמתי לפני כ-8 שנים ותוך כדי עבודה, הבנתי שסוכן ביטוח הוא אחד התפקידים הקשים שיש!
מבחינתי ידע זה כוח, וסוכן ביטוח בעל ידע רב יותר הוא סוכן שיש לו יתרון - לכן, אני אמשיך ליזום הכשרות וימי עיון עבורכם הסוכנים על מנת שתמיד תישארו מעודכנים.
 
הלקוחות שלי הם סוכני הביטוח, והמוטו שלי הוא "לשים את הלקוח במרכז", כך שכל פעולה שלי היא מתוך מקום להעצים את סוכני הביטוח.
 
סוכן הביטוח נמדד בזמן תביעה. ומד"ר אודי פרישמן למדתי שדחייה היא לא סוף פסוק. לא אחת הצלחנו לשנות את "רוע הגזרה" ולעזור למשפחות בזכות חשיבה יצירתית וירידה לפרטים.
 
אני מזמין כל סוכן וסוכנת לפנות אלינו בכל שאלה, התייעצות או בעיה ובהחלט בכל תביעה שנדחתה.
 
שלכם,
מני איבן
[email protected]